پاک‌سازی پوست(فشیال)

پاک‌سازی پوست (فشیال) چیست؟

فشیال یک روش درمانی برای پوست صورت و گردن می‌باشد. طی انجام فرآیند فشیال سلول‌های مرده پوست از بین می‌رود. همچنین این روش می‌تواند بعضی از مشکلات شایع پوستی را با استفاده از دستگاه‌های درما اف و هیدرودرمی درمان کند. فشیال طی چند مرحله باید روی پوست انجام شود. بهترین زمان تکرار هر جلسه از درمان فشیال 28 روز یک‌بار می‌باشد. فشیال کمک می‌کند تا پاک‌سازی عمیقی از پوست داشته باشید. سلامتی و شادابی پوست رو به بهترین شکل حفظ کنید.

با انجام فشیال با استفاده از جدیدترین دستگاه‌ها ازجمله دستگاه آکو فشیال که یک دستگاه با کارایی بسیار و دارای 6 سری مختلف برای کارهای مختلف زیبایی و جوان‌سازی  روی صورت می‌باشد می‌توان در طی چند جلسه اول تغییرات قابل‌توجهی مشاهده کرد.

روش فشیال این مزیت را دارد که برای هر پوست  تکنیک‌های خاص خود را دارد و بر اساس نیازهای شخص انجام می‌شود.

مراحل  انجام فشیال با دستگاه آکوفشیال

  1. پاک‌سازی پوست صورت با پاک‌کننده

در مرحله اول پوست با استفاده از تونر های پاک‌کننده کاملاً تمیز از آلودگی‌های محیطی، مواد آرایشی و…از روی پوست صورت و گردن می‌شود. در این مرحله همچنین بعد از تمیز شدن پوست نو ع پوست که چرب، خشک یا معمولی است تشخیص داده می‌شود و از مواد رطوبت رسان مخصوص پوست استفاده می‌شود.

  1. ماساژ صورت

در این مرحله پوست صورت با استفاده از تکنیک‌های ماساژ صورت و برحسب آناتومی صورت فرآیند ماساژ انجام می‌گیرد. همچنین از دستگاه‌های ماساژ برای ایجاد جریان خون بهتر و بیشتر و شاداب و سالم‌تر شدن پوست استفاده می‌شود.

  1. پیلینگ همراه با بخور

برای خارج کردن جوش های سرسیاه و سایر ضایعات که در سطح پوست می‌باشد از ابزار پیلینگ استفاده می‌شود. در این مرحله بخور آب به‌صورت دائم به سطح پوست می‌رسد و با ایجاد رطوبت و نرم شدن سطح پوست جوش های زیرپوستی به‌راحتی خارج می‌شوند.

  1. پاک‌سازی عمیق با هیدرودرمی

دستگاهای هیدرودرمی انواع مختلفی دارند. هیدرودرمی دستگاه آکوفشیال با استفاده از عصاره اسید ضعیف میوه ها و با استفاده از سری‌های مختلف هیدرودرم که نسبت به هر پوست انتخاب می‌شوند، پاک‌سازی عمیق پوست را  انجام می‌دهد. با انجام این روش شاهد کاهش منافذ باز پوست، بهبود لطافت و جوانی پوست خواهیم بود.

  1. لایه‌برداری عمیق درما اف و رساندن مواد مغذی

دستگاه درما اف یا همان اتوی صورت به کمک امواج ایمن اولتراسوند  پوست مرده را از سطح صورت پاک می‌کند، با قسمت درما اف دستگاه آکوا جت جوش های سرسیاه رفع می‌شود، لایه‌برداری عمیقی از سطح پوست انجام می‌گیرد همچنین باعث تحریک گردش خون می‌شود.

همچنین با قسمت پشت دستگاه اولتراسوند از رساندن بهتر مواد مغذی که  موردنیاز پوست می‌باشد می‌توان استفاده کرد.

  1. استفاده از دستگاه آیس همر برای بستن منافذ

یکی از سری‌های دستگاه آکواجت سری آیس همر است که به آن چکش سرد هم گفته می‌شود. از دیرباز از اثرات یخ و سرما بر زیبایی و شادابی پوست استفاده می‌شده است.

  1. اکسیژن‌تراپی

این روش برای رساندن مواد مغذی موردنیاز به پوست و تولید کلاژن طراحی شده است. سری مخصوص دستگاه آکوا جت که به منبع اکسیژن ساز وصل می‌باشد؛ که برای اسپری کردن مولکول‌های بسیار ریز اکسیژن به لایه بیرونی پوست مورداستفاده قرار می‌گیرد. قبل از اسپری اکسیژن به‌صورت و گردن مواد مغذی مخصوص  به سطح پوست زده می‌شود.

بسیاری از سلبریتی‌های دنیا از این روش برای داشتن پوستی سالم، نرم و شفاف استفاده می‌کنند.

  1. ماسک مخصوص

برحسب نوع پوست مراجعه‌کننده ماسک مخصوص آماده شده و برای روشن‌تر کردن منافذ پوست رفع لک‌های صورت، لایه‌برداری از پوست و کمک به بازسازی پوست بعد از کار با دستگاه آکواجت استفاده می‌شود.

همچنین ماسک‌های مخصوص صورت خاصیت رساندن مواد مغذی به پوست و صاف و نرم کردن آن استفاده می‌شود.

یثبصثی